Ana sayfa > Hakkımızda

DengFeng Ltd tasarımı ve geniş kapsamlı çeşitli LED kitleri ve aygıtlar dahil olmak üzere acil aydınlatma dönüşüm kitleri imalatında uzmanlaşmış 2009 yılında kurulmuş özel bir şirkettir.

Şirket konsantreleri promosyon ürünlerinin OEM müşteriler ile ve gerektiğinde çalışma ve malzeme değişiklik iş dönüşüm kitleri düzgün uygun Avrupa, Avustralya, Amerika ve İngiliz standartlarına uygun dahil edilmiştir böylece sağlanması, gerçekleştirmek için sağlar.

Biz 100'den fazla yerel personel istihdam ve bizim mükemmel teslim memnuniyeti düzeyde gurur duyuyoruz. Ürünlerimiz çoğunluğu ertesi gün teslim olarak, normalde öğlen teslim edilmek üzere ertesi gün, ek bir ücret karşılığında zaman belirtilen sevk edilecektir önce alınan herhangi bir sırada gönderilir.

Dengfengand #39; bir yetenekli, teknik ve #39; s deneyimli servis mühendisleri üzerinde siteand #39; Servisi. Modülleri imal ve/veya sağlanan bataryaları tam garantilidir.

Ismarlama 3300 metre kare fabrikamız bugün, müşterilerimiz şimdi artan kapasite yararlanmak mümkün ve verimliliği bu yatırımı: moda.