Ana sayfa > Sanayi bilgi > İçerik

Peyzaj Aydınlatma Işık penetrasyonu uygulanması

Işık ışıklar aydınlatma Windows veya cam aracılığıyla binanın iç olarak yüklendiği duvar ışık yayan yüzeyler yamalari şekillendirme, perde ya da parlak, dışarıdan geceleri etkisi izlemek çok farklı, projektörler Tekdüzen ışınlama daha daha canlı ve kaydetme, kolay bakım avantajı vardır.


Işık belirli uygulamaları aydınlatma, iki, bir yarı saydam aydınlatma içinde yüklü değil, ama kapalı ışıkları, gece ışık, ışık dışa, ifşa kullanmak için çoğu ışık aydınlatma böyle bir durumda; mevcut


İkinci iletim tesisleri oda içinde özel olarak ayarlayın, cam perde duvarlar, colonnades, geçirgen yapıları veya sanat balkon ve diğer parçaları ayarlayın.


İç Aydınlatma yüklü pencerenin altında veya üstünde yatay olarak ve dikey olarak pencerenin her iki tarafında tasarım gereksinimlerine göre belirledi.

Bu tür aydınlatma yurt dışında Chicago, Amerika Birleşik Devletleri Colorado Denver mali yapı, Eyfel Kulesi Paris ve çok benzersiz Ulusal Bankası gibi pek çok örnek vardır. Shanghai hükümet 2001 yılında ışık mühendislik içinde on şeylerden biridir Şanghay'nın gece daha güzel ve daha parlak.

"Işığında" fikir, bazı mimari parçalar ve aydınlatma birlikte bir "hafif komedi" oluşturmak çok iyi, ya da "heykel ışık", çevreyi güzelleştirmek için çok iyi rol elde edebilirsiniz.