Ana sayfa > Sanayi bilgi > İçerik

Yangın acil durum aydınlatma mevcut sorunları

Jul 28, 2015

Yangın acil durum aydınlatma yangın tahliye ve yangın söndürme Tesisatı, hızlı bir şekilde tahliye yangın personel ve itfaiye yangın kurtarma içinde son derece önemli bir role sahiptir bina girdi. Ama bulundu, gün-gün yangın denetimi yangın acil durum aydınlatma tasarımı, seçim, yükleme ve kullanım sayısı pek çok sorun vardır, acil durum çok önemli şu anda son rolü aydınlatma yangın.

İlk, güncel sorunlar yangın acil durum aydınlatma uygulamaları.


1, yanlış seçimi.


Bazı birimler acil aydınlatma ateş edecek ve sivil acil durum ışıkları yerine hatta, acil durum ışıkları devlet yangın kodu gereksinimleri yangın acil durum aydınlatma için anlamıyorum sürece bir ulusal yangın ürün kalitesi Merkezi test, ya da üretim lisansı üreticileri ürünleri olmadan nitelikli karıştırmayın.


2, parçaları doğru şekilde ayarlayın.


Yangın acil durum aydınlatma yükleme konumu, Aralık ve yükseklik, ulusal yangın kodu gereksinimleri ama asıl yükleme isteği tasarım, Tasarım birimleri vardır ve kullanımı yangın acil durum aydınlatma yükleme delik kaynaklanan gereksinimlerine uygun olarak tam, yüklü değil.


3, eksiklikleri sayısını ayarlayın.


Birçok kullanıcı Emanet, görmezden peşinde ekonomik faydalar, ateş ayarlama, acil aydınlatma çok ve hatta bazı birimler hala boş genellikle tek taraflı, acil aydınlatma yer yangın bile ayarlama, miktar garanti edilemez.


4, uygunsuz bakım.


Acil durum aydınlatma donanımları iyi durumda her zaman tatmin edici değil, sık sık görülen kullanarak güç acil aydınlatma veya aydınlatma hasar olmadan ünitesi tamir, bakım ya da -sizlik çekmek-in bilgi geçici bakım için acil aydınlatma aygıtlarının kaybı sırasında iyileştirilmesi değil olabilir