Ana sayfa > Haberler > İçerik

Yenilik yükseltmek isteyen şart Çin aydınlatma başkentidir

Jul 28, 2015

Aydınlatma Sanayi Yenilik yükseltme zorunludur


Pearl River Delta Zhongshan endüstriyel küme ekonomi çok belirgin. 2007'de, Zhongshan sanayi üretimi şehrin toplam sanayi üretiminin değeri % 70 kümelerinin fazla sorumluydu.


Zhongshan içinde çok sayıda sanayi kümeleri aydınlatma sektöründe büyük bir geleneksel sanayi, Zhongshan, olarak da bilinen "Çin aydınlatma sermaye" özelliğidir. Çoğu kümeleri aydınlatma sanayi, guzhen kasaba, yerel işletmeler aydınlatma ilgili fazla 5.000 işletmeler, 100,000 den fazla insan istihdam ilâ 16 milyar yuan ölçek.


Ancak, aydınlatma ürünleri, aydınlatma üretim, geçmişte olmuştur emek yoğun sektörler, teknolojik içerik ve katma değerli ürünler yüksek, değildir endüstriyel küme yükseltme çok acil bir durum. Zhongshan Belediye Komitesi Li Qihong, Belediye Başkan Yardımcısı, Sekreter gazetecilere verdiği demeçte: "Zhongshan bu sadece pilot şehir yenilik Guangdong eyaletinde endüstriyel kümelerin. Endüstriyel küme düzeni için önceki yönetim kasabada büyük bir iş ve değer zinciri tarafından karakterize uzun sanayileşme desteklemek vardır. Led aydınlatma sanayi küme 'öncü' alan yükseltme yeniliklerin, guzhen aydınlatma sanayi geliştirmek gerekir tam yenilik merkezleri, dağıtım merkezi ve endüstriyel çekirdek daha etkili ve rekabetçi olmak için diğer yükseltmeleri destek sanayi marka zincir etkileri, teknoloji ittifaklar, bölgesel markalarından. ”


"Finansal kriz, varış etkilenen gayrimenkul sektöründe çok, guzhen'ın da Aydınlatma etkisi biraz acı, yükseltme ve yenilik hızlandırmak ve kendi rekabet gücünü arttırmak." Zhongshan guzhen kasaba Yardımcısı Belediye Başkanı Wei Hongrui söyledi.