Ana sayfa > Haberler > İçerik

LED aydınlatma iş fırsatları dört bina

Jul 28, 2015

Yapı türleri genellikle çok, ama temel olarak devlet ofis binaları, ticari ofis binaları, düşük katlı konut ve iş kurma atölye dört tür ait.

, Böyle binalar almak Hükümet Konağı bahçe ışıkları LED, esas olarak sanatsal ifade iş ciddi bir atmosfer, ışık ve ışık olamaz bu yüzden gölge görüntüsünü hükümetin vurgulamak için net ahlaki Temalar çok güç ve binanın mimari özellikler saklama gece vurgulamak için hafif yüksek parlaklık ışık kullanarak aydınlatma teknikleri fantezi. Duvar resmi binalar ışık yansıma için dış duvarlar daha yüksek, bu nedenle, yüksek güçlü projektörler aydınlatma bina yüksekliği ve genişliği için cam perde tasarımını yansıtmak tuğla her iki tarafında sütun dar açılı projektörler sütun yapısı altında bir yerde açıkça ifade, orta kapı giriş daha yüksek parlaklık nüfusu için kullanıyor olmanız. Cam ev yüzer dar açı yüksek güç projektörler, projelendirme duvar mesajlar ve hükümet binaları imajını vurgulama ulusal amblemi üst kısmında yer almalıdır. Farklı renk sıcaklık hafif ışıldak çatıya bina manzarası vurgulayarak, çatı donatımın genişliği yerine.

İkinci, ticari ofis binası büyük ticari binalar için genellikle ana gövde içine bölünmüş: Ana bina ek ve etek _ podyum çoğunu bu yüzden çok geniş kurumsal CI görüntü, yeşil yatay çizgiler, binanın yan kütlesinin m ana bina inşa geniş süreci ifade etmek için en iyi Windows sürüm bilgilerini kullanmaktır. Bu nedenle, ana bina ve ek zengin içeriğe sahip tüm cephe tasarım LED Dijital tüp duvarlarda bina ekonomik gücü ve yüksek bir başlangıç noktası ifade ediyorum. Hükümetler ve bir yönetim oluşturmak için işletmeler ve iş bilgi yayınlama platformu için. Müşterilerin iş işlem niteliği uygun bilgi ve yüksek teknoloji görüntü zenginliği doğrultusunda büyük bir şehir görüntüsüdür.