Ana sayfa > Haberler > İçerik

LED aydınlatma ürünleri Japonya pazarına girmek için

İlk, Japonya LED aydınlatma sertifika standartları


Te bilgi ankete göre Japonya orada hiçbir resmi LED aydınlatma ürün güvenlik standartları ve sertifika olduğunu. Japonya elektrik lambası Üreticileri Derneği Japonya endüstri standardı (JIS) LED lambalar için güvenlik özellikleri özgün verilerin hazır ama bu sadece önümüzdeki yıl kadar verilecek. Şu anda, düşük fiyat LED ışıklar piyasadaki bütün işgal, bir LED aydınlatma standartları getirilmesi yakın olduğunu, Yurtdışı şirketleri şimdi Japonya pazar aşağıdaki iki sertifika standartları için şu anlamlara gelebilir girmek istiyorum.


1, JIS sertifika (Japonya endüstriyel standartları)


JIS sertifika Ulusal endüstriyel standart yasaları ve kabul, gönüllü standartlar. JIS sertifika standartları ölçüm yöntemleri için ürün model numarası, boyutları, fonksiyon ve Emanet yönlerini kontrol etmeniz gerekir. Ne zaman kalite güvencesi, JIS standartlarına uygun olarak bir ürünün kalite sorunsuz koyabilirsiniz Japonya çarşı. Yurtdışında toplam 12 ülke ve bölgeleri şimdi kullanım JIS sertifika standart pazarlar: Kore, Kuzey Kore, Çin'in Tayvan, Çin, Endonezya, Filipinler, Myanmar, Tayland ve Vietnam ve Malezya ve Hindistan ve Meksika.


2, PSE sertifika


Japonya çarşı elektrik şirketleri girmek istedim, PSE güvenliğini zorunlu bir sertifika var. PSE 2 türü sertifika işaretleri içerir: PSE elmas sertifika işareti (zorunlu) belirtilen ürün için kullanıldı, PSE daire işaretleri (gönüllü) sigara belirtilen ürün sertifikası için kullanılır. Ve bu sertifika tek Japonya sorumluluk yabancı üreticileri, yerine üreticileri veya ithalatçıları içinde çok sıkı sertifika Japonya ve yüksek bir üne sahiptir.